PAK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Halkımızın doğal ve sağlıklı tuz tedarikçisi olarak bizi seçmesi bizlere onur ve gurur vermiştir. Ürünlerimiz hiç bir Rafinasyon yada kimyasal işlem görmeden madenden el ile toplanan %100 doğal  kristal kaya tuzu parçalarından öğütülerek, sofralık, granül ya da kaya halinde müşterilerimize sunulmaktadır. Tonlarca doğal tuzu binlerce insanımıza 1. elden internet sitemiz aracılığı ile ulaşmıştır. Pak Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. lojistik hizmetlerinin iyileştirilmesi, insanların ürünlerimizi bire bir görerek almasını sağlamak ve perakende hizmetlerimizi kolaylaştırmak amacı ile İstanbul şubemizi açmıştır. Hizmet kalitemizi arttırmak adına üretim sistemimizi iyileştirdik ve saatte 2 ton öğütme kapasiteli Çekiçli Krom değirmenimizi faaliyete geçirdik. El ile dolumda yaşanan olumsuzlukların önüne geçebilmek amacı ile günlük 5 ton paketleme kapasiteli, el değmeden ürünleri paketleyen otomatik ambalaj ünitesini hizmetinize sunduk. Sektörde toptan ve  perakende guruplarına doğal kaya tuzu tedarikçisi olarak lider konumda olan firmamız hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yoluna devam etmektedir. Hedefimiz , %100 doğal ve işlem görmemiş kaya tuzumuzun, Türkiye’deki bütün sağlıklı yaşamayı tercih eden insanlarımıza ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

  • Firmamız kendi bünyesinde Kaya tuzunu krom değirmenlerde öğütmektedir.
  • Otomatik dolum sistemimiz hizmete girmiştir ve Bütün ürünlerimiz el değmeden paketlenmektedir.
  • Tüm ürünler  orjinal ambalajında ve etiketli olarak gönderilmektedir.
  • Kargo paketi olarak yeni kutular yaptırılmış olup, sipariş durumuna göre özel kutular ile siparişleriniz daha iyi muhafaza edilerek gönderilmektedir.
  • Sitemiz üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi 7 gün 24 saat sipariş hattımızı arayarak siparişlerinizi bekletmeden hemen verebilirsiniz.
  • Daha detaylı bilgiyi ve analiz raporlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.
  • Ödemenizi kapıda ürünü teslim alınca ödeyebileceğiniz gibi kredi kartı veya banka havalesi ile de yapabilirsiniz.
  • Yoğun talep üzerine Şeffaf cam kristal kaya tuzu taş parçaları halinde, granül yani bulgur büyüklüğünde, sofralık toz halinde tek parça halinde veya cep tuzu olarak satışa sunulmaktadır.
  • Oda tuzu konsepti ile Türkiye de ilk defa bizim tarafımızdan sunulan doğal tuz parçaları, ekonomik olarak ev ve iş yerlerinizde tuz lambasına alternatif , doğal eksi iyon kaynağı  kaya tuzunu bulundurabilmenize olanak sağlamaktadır.
  • Doğal mineralli kaya tuzu kullanmak için sitemizden 84 mineralli Şeffaf cam kaya tuzu siparişi verebilirsiniz.

Ürünler

Farklı alternatifleri ve sağlıklığı ile öne çıkan tuzlarımızı inceleyin.

Teklif

Ürünlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi almak için hemen teklif formunu doldurun.

İletişim

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın

BLOGLARIMIZ